Motoare ferestre GEZE EC CHAIN-230V
Motoare ferestre GEZE EC CHAIN-230V – Producator GEZE Germania
- Console montaj incluse
- Cursa maxima lant 400 mm cu posibilitatea de reglaj 200 mm
- Forta 250 N
Montaj facil.
Disponibilitate stoc culoare gri, pentru culori alb sau negru livrare la comanda, 30 zile.
- Motorul de deschidere a ferestrelor GEZE ECchain are următoarele caracteristici principale:
✅ Alimentare: 230 V AC / 50 Hz
✅ Forță de tracțiune și împingere: 200 N
✅ Cursă reglabilă: 200 mm sau 400 mm
✅ Tip motor: Acționare cu lanț
✅ Montaj simplu și rapid datorită consolelor universale
✅ Compatibilitate: ferestre cu deschidere spre interior sau exterior, din lemn, PVC sau metal
GEZE ECchain este un motor cu lanț rentabil și puternic, conceput pentru automatizarea ușoară a ferestrelor în scopuri de ventilație la 230 V. Acesta permite ajustarea cursei la 200 mm sau 400 mm, adaptându-se astfel diferitelor necesități de ventilație. Montajul este rapid și simplu datorită consolelor universale compatibile cu sistemele de profile standard disponibile pe piață. ECchain este potrivit pentru ferestre cu deschidere interioară sau exterioară, inclusiv ferestre cu deschidere în plan înclinat, în plan orizontal sau lateral, și poate fi instalat pe cadre din lemn, PVC sau metal. Pentru a asigura siguranța, este obligatorie utilizarea foarfecelor de siguranță GEZE la ferestrele cu deschidere în plan înclinat. citeturn0search0
Informații suplimentare
| Brand | GEZE |
|---|
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
Reduceri!
Amortizor usa GEZE TS 1000 C brat cu blocare
Reduceri!
Automatizare desfumare cursa 400 mm
Amortizor usa GEZE TS 1000 C
Automatizare desfumare 500 mm